Бер

Практичне заняття «Психологія кіно»

28 лютого в гуртожитку № 2 відбулося заняття «Психологія кіно». Студентам для перегляду був поданий короткометражний фільм «По дорозі».

Тренером виступила волонтер Психологічної служби Лисогор А. В.

Головні герої короткометражного фільму показують, що може статися з людиною, яка робить не обдумані вчинки. Фільм транслює безвідповідальне та легковажне ставлення до власного життя.

Але що робити людині коли вона опиняється в небезпечній ситуації? Як вберегти себе від таких ситуацій? Саме після перегляду короткометражного фільму студенти відповіли на ці питання. Обговорення проходили досить активно, кожен учасник поділився своїми думками з цього приводу, згадали приклади з власного життя. Висновком заняття стала думка про те, що довіряти людям потрібно, але перевіряючи інформацію.

training2802-1

training2802-2