Бер

Тренінг «Навички безконфліктного спілкування»

2 березня 2018 року в рамках роботи психологічної служби відбувся тренінг «Навички безконфліктного спілкування» для студентів 574 групи спеціальності “Політологія” Інституту історії політології та права, 127 та 227 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Тренінг мав на меті надати учасникам інформацію про причини конфліктів, які виникають, їх наслідки та способи вирішення. Протягом усього заняття учасники мали змогу ділитися один з одним досвідом розв’язання різних конфліктних ситуацій, обдумували ситуації і на практиці застосовували пропоновані нові методики реагування на них.

Тренінг дав можливість учасникам розвинути власні комунікативні навички, навички активного слухання, сформувати власні висновки про альтернативну поведінку в конфліктній ситуації та нові, відновні підходи до розв’язання конфліктних ситуацій (медіацію та Коло), які базуються на врахуванні інтересів усіх учасників конфлікту.

training0203-1

training0203-2