Бер

Філософсько-психологічна вистава «Страсти по Торчалову»

28 лютого, в останній день календарної зими, студенти і викладачі трьох університетів Миколаєва МНУ імені В. О. Сухомлинського, НУК імені адмірала Макарова і ЧНУ імені Петра Могили зібралися в Академічному драматичному театрі, щоб зануритися в незвичайний сюжет філософсько-психологічної вистави «Страсти по Торчалову».

Не випадково, що на цю виставу прийшло багато студентів – майбутніх психологів. Слід сказати, що ця зустріч була вже четвертою, коли театр запросив до себе студентів, а постійним організатором цих заходів є Анастасія Ткаченко – молодий викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін НУК імені адмірала Макарова і одночасно студентка магістратури факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Torchalov-1

Torchalov-2