Бер
2018

Літературний вечір-портрет «Свіча в кам’яній пітьмі» з нагоди 80-річчя відомого українського поета-дисидента Василя Стуса

2 березня на факультеті дошкільної та початкової освіти було проведено літературний вечір-портрет «Свіча в кам’яній пітьмі» з нагоди 80-річчя відомого українського поета-дисидента Василя Стуса.

У підготовці заходу взяли участь студенти 148 і 158 груп разом з доцентом кафедри початкової освіти Казанжи Олександрою Вадимівною, а також долучилися й працівники наукової бібліотеки МНУ імені В. О. Сухомлинського: Маленко Наталія Василівна і Трощенкова Маргарита Юріївна.

Метою літературного вечора стало ознайомлення з трагічною долею письменника-шістдесятника, замученого в радянських таборах, з його унікальним творчим доробком, а також виховання любові до рідної землі та її культурних надбань. Під час заходу були продемонстровані біографічні відеоматеріали про В. Стуса, продекламовані його кращі поезії, представлена виставка книжок про поета й збірок його поезії.

Stus-1

Stus-2