Бер

Психологічна гра «Мафія. Ефект самопрезентації»

6 березня 2018 року для студентів Гуртожитку №1 було проведено заняття з використанням психологічної гри “Мафія. Ефект самопрезентації”.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Мафія – це захоплююча психологічно-інтелектуальна гра, яка вчить таким навичкам як:

1 – вміння відрізнити правду від брехні

2 – вміння переконувати

3 – акторської майстерності

4 – вміння прораховувати ходи наперед і логічно мислити

5 – вміння обманювати і вводити в оману

6 – вміння домовлятися без слів

7 – ораторські навички

8 – спостережливість і уважність

9 – вміння бачити картину в цілому

10 – розвиває пам’ять і гостроту мислення

Одним словом, Мафія – це надзвичайно корисне тренування для мізків!

Деякі учаснки грали в цей день вперше і деколи заплутувалися самі, а деколи заплутували інших учасників. Гра далеко не проста, хоча лише здається такою. Тут багато тонкощів та нюансів, багато хитрощів і парадоксів. Додати сюди людський фактор і все стає як в тумані …

На занятті студенти не тільки грали в мафію, але до того ж був продемонстрований докладний аналіз гри, докладне обговорення деталей та навчання тактиці гри. Учасники дізналися на що спираються професіонали в грі і які хитрощі застосовують, щоб перемогти.

Тренер мав змогу поділитися інфломацією та пояснити як працюють деталі та тонкощі в грі, як вводити в оману противника і як обчислювати мафіозі.

Наприкінці заняття учасники ділилися враженнями від гри, отримавши незабутній досвід і задоволення від проведеного часу.

Дякую усім за активну участь, відкритість та теплу атмосферу!

mafia0603-1

mafia0603-2