Бер

Тренінг «Комунікація та мистецтво переконання»

7 березня 2018 року для студентів Гуртожитку №2 було проведено тренінгове заняття на тему «Комунікація та мистецтво переконання». Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

На тренінговому занятті мова пішла про відмінності сприйняття різних людей, про те, що через відмінності сприйняття світу люди з великими труднощами можуть розуміти один одного – просто тому що кожен розуміє абстрактні слова по-різному, про структуру коротких презентацій і про застосування її в практиці.

На занятті учасники отримали кілька технік переконливого впливу та відпрацювали їх на практиці в малих групах.

Дякую усім учасницям за активну участь, легкість та позитивність під час тренінгу!

communication-1

communication-2