Бер

Тренінг «Карта мого життя»

7 березня 2018 року у рамках роботи Психологічної служби університету був проведений тренінг «Карта мого життя» для студентів, які навчаються на спеціальності «Психологія». Тренером виступила волонтер Психологічної служби Лисогор Ася.

Іноді важко буває розставити в житті пріоритети, зрозуміти, що для тебе важливіше, а чим можна поступитися.

Метою заняття було: дослідити сфери свого життя і їх співвідношення. Сприяти гармонізації життєвих пріоритетів: родина, робота, навчання, друзі, хобі і т. д.

На занятті студенти дослідили з чого складається їх життя, і зрозуміли, чи влаштовує їх ця картина.

Студенти відповіли собі на такі запитання:

– З чого складається моє життя і яке моє ставлення до цього?

– Що мене влаштовує і викликає радість?

– Що мене не влаштовує і чому?

– Що б я змінив?

– Які шляхи змін я бачу?

map-my-life-1

map-my-life-2