Бер

Круглий стіл «Слава Шевченка – слава України»

13 березня 2018 року у Коледжі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся круглий стіл на тему: «Слава Шевченка – слава України». У засіданні взяли участь студенти І–ІІІ курсів спеціальностей «Право», «Соціальна робота», «Комп’ютерна інженерія».

У своїх доповідях студенти показали Тараса Шевченка як багатогранну особистість, і ще раз довели, що всесвітньо відомий поет був надзвичайно талановитим художником і людиною, яка переймалась освітою та долею простого народу. Деякі учасники круглого столу представили Великого Кобзаря з досить несподіваної точки зору: як звичайну людину, як друга, як вчителя. А студенти-правники особливу увагу звернули на політико-правові погляди Батька української нації, намагалися спроектувати його творчість у сьогодення.

На заході панувала атмосфера щирого спілкування, обміну думками та патріотизму.

Shevchenko1303-1

Shevchenko1303-2