Бер

Тренінг «Гендерна ідентичність»

12 березня 2018 року у рамках роботи Психологічної служби був проведений тренінг «Гендерна ідентичність» для студентів спеціальності «Психологія» група 417 ЗФН.

Тренером виступила студентка 717 групи, волонтер Психологічної служби Лисогор А. В.

На тренінгу гендерної ідентичності учасники включилися в групову дискусію, де в атмосфері психологічної безпеки обговорювали реальні гендерні відносини.

Тренінг орієнтований на розвиток і зростання особистісних якостей, комунікаційну компетентність учасників.

Завданнями тренінгу були: формування уявлень про сутність міжгендерних відносин; розвиток установок, необхідних для успішної взаємодії з представниками іншої статі; формування психологічних умінь і навичок спілкування чоловіка і жінки.

Учасники активно приймали участь в обговоренні важливих питань.

Training1203-1

Training1203-2