Бер

Заняття на тему «Психологічні особливості проходження співбесіди»

12 березня 2018 року було проведено заняття на тему «Психологічні особливості проходження співбесіди» зі студентами спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» група Ф-179СК, Ф-379, Ф-479.

Тренером виступила волонтер Психологічної служби Лисогор Ася.

Співбесіда — один із етапів прийому на роботу. Також це один із хвилюючих моментів, адже в цей період у людини виникає багато думок, як зацікавити роботодавця.

Під час співбесіди складається перше та достатньо важливе враження про кандидата.

На занятті студенти побували в ролі роботодавця та в ролі претендента на посаду, де в ігровій формі задавали один одному різні запитання, адже не тільки роботодавець має цікавитися рівнем умінь, знань та поглядами на життя, а й претендент має цікавитися тим, що його очікує на даній роботі.

Студенти зрозуміли, що питання можуть бути різними, тому потрібно завжди бути зорієнтованим в ситуації.

Training1203-4

Training1203-5