Бер

Тренінг «Вербальні та невербальні засоби спілкування»

12 березня 2018 року в рамках роботи психологічної служби відбувся тренінг на тему «Вербальні та невербальні засоби спілкування» для студентів 117 та 317 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Під час заняття учаснкики за допомогою практичних вправ змогли правильно читати невербальні знаки своїх співбесідників, дізналися про основні функції невербального спілкування, навчилися контролювати свої жести і видавати правильну невербальну інформацію.

Студенти прийшли до висновку, що навчання спілкуванню неможливе без розбору невербальної його складової, адже в розмові ми сигналізуємо співрозмовникові про свій стан, про свою реакцію на слова.

Щоб викликати довіру у співрозмовника, щоб слова були сприйняті саме так, як нам хочеться, необхідно подавати правильні невербальні сигнали. Основне завдання полягає в тому, щоб невербальне спілкування породжувало потрібну реакцію та емоції в оточуючих.

Training1203-9

Training1203-10