Бер

Тренінгове заняття з використанням асоціативного тесту «Подорож»

13 березня 2018 року для студентів Гуртожитку №1 було проведено тренінгове заняття з використанням асоціативного тесту “Подорож”.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Такий асоціативний тест допомагає усвідомити картину світу, якою керуєтеся людина в житті. Зрозуміло, ні про який 100% -вий результат самопізнання мова не йде, але тест «Подорож» – це хороший спосіб задуматися про свою самооцінку, спосіб будувати свої взаємини з оточуючими, свої уподобання в близьких стосунках та багато іншого.

Деякі учасники тренінгового заняття поставитися до цього тесту, як до розваги, деякі сприйняли його серйозно. Одне лише можу додати, що кожен з учасників заняття отримав тільки те, що готовий отримати на даний час.

Дякую усім студентам за активну участь та зацікавленість щодо інтерпретацій тих чи інших образів, позитивний настрій та легку, доброзичливу атмосферу.

Training1303-1

Training1303-2