Бер

Заняття на тему «Рішення проблем» для Університету третього покоління

13 березня 2018 року для Університету третього покоління було проведено заняття на тему «Рішення проблем».

Тренером виступила студентка 717 групи Лисогор Ася.

Учасники заняття дізналися, які питання ставлять людину в рамку проблеми, а які навпаки вводять в ресурсний стан.

Адже ресурсний стан – це насамперед наявність фізичних, духовних сил і енергії для вирішення майбутніх завдань. Коли людина знаходиться в ресурсі то проблема в її житті сприймається вже не як проблема, а як задача яка потребує вирішення.

Для того, щоб поновити свої сили потрібно починати з фізичного стану – це основа всього. А після цього – обов’язково зайнятися психологічним станом.

problems-1

problems-2