Бер

Психологічна гра «Мафія. Ефект самопрезентації» в Гуртожитоку №2

14 березня 2018 року для студентів Гуртожитку №2 було проведено заняття з використанням психологічної гри “Мафія. Ефект самопрезентації”.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

На відміну від багатьох інших подібних ігор, «Мафія» – це не тільки розвага, це потужне тренування для мізків, що дозволяє розвинути якості, необхідні в житті.

У цікавій ігровій формі була проведена сьогоднішня мафія, яка дала можливість студентам гуртожитку логічно помислити, чітко і переконливо викладати свою точку зору, сперечатися і відстоювати свою позицію, тримати удар, коли здається, що всі налаштовані проти тебе, не піддаватися на маніпуляції – і самому маніпулювати громадською думкою.

Також студенти відточували риторику, акторську майстерність, спостережливість, логіку, інтуїцію – і, звичайно, дисципліну.

Дякую усім за активну участь, теплу атмосферу та прийом! До нових зустрічей!

mafia1403-1

mafia1403-2