Бер

Психологічна гра «Мафія. Ефект самопрезентації» в Гуртожитоку №3

15 березня 2018 року для студентів Гуртожитку №3 було проведено заняття з використанням психологічної гри “Мафія. Ефект самопрезентації”.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Мафія – командна психологічна рольова гра з детективним сюжетом. Мафія визнана однією з «50 найбільш історично та культурно істотних ігор, що з’явилися з 1800 року».

Зав’язка сюжету: Жителі міста, знесилені від розгулу мафії, виносять рішення пересаджати у в’язницю мафіозі, всіх до одного. У відповідь мафія оголошує війну до повного знищення всіх порядних городян.

Студенти гуртожитку із задоволенням прийняли участь в цій грі. Грати в неї було не тільки весело і цікаво, але й корисно: в грі задіюються і розвиваються багато здібностей, які можуть стати в нагоді в повсякденному житті:

Під час тренінгового формату гри “Мафія” учасники розвинули:

Методи успішного ведення переговорів:

– гравець, реалізуючи свій задум, вчиться підбирати найбільш ефективну аргументацію і набуває навиків роботи з запереченнями;

– зі зміною ігрової ситуації з’являється необхідність прояву гнучкості і здатності до адаптації;

– гра є неперевершеним тренінгом по виявленню здібностей до маніпуляції людьми і з вироблення прийомів захисту від подібної маніпуляції;

– виникає вміння формулювати каверзні питання та відповіді.

Дякую усім учасникам за позитивний настрій, активність під час гри, відкритість та щирість.

mafia1503-0

mafia1503-1