Бер

Заняття «Психологічні особливості проходження співбесіди»

15 березня 2018 року було проведено заняття для студентів 4-го та 7-го курсів спеціальності «Психологія».

Тренером виступила волонтер Психологічної служби Лисогор Ася.

Досить важливим для студентів випускних курсів є знання та готовність до проходження співбесіди. Пошук роботи та проходження співбесіди є одним із хвилюючих моментів. Тому Психологічна служба університету проводить заняття на тему «Психологічні особливості проходження співбесіди», які розширюють знання учасників та саме виконання вправ дозволяє учасникам відпрацьовувати навички самопрезентації на співбесіді.

На занятті студенти побували в ролі роботодавця та в ролі претендента на посаду, де в ігровій формі задавали один одному різні запитання, адже не тільки роботодавець має цікавитися рівнем умінь, знань та поглядами на життя, а й претендент має цікавитися тим, що його очікує на даній роботі. Студенти зрозуміли, що питання можуть бути різними, тому потрібно завжди бути зорієнтованим в ситуації.

interviews-1

interviews-2