Бер
2018

Підготовка нових медіаторів для Університетської служби з розв’язання конфліктів

19 березня 2018 року для студентів 117 та 127 груп спеціальності “Психологія” факультету Педагогіки та психології відбулося відкриття циклу тренінгових занять, метою яких є підготовка нових медіаторів для Університетської служби із розв’язання конфліктів.

Тренером виступала студентка 127 групи,сертифікований медіатор Яковенко Наталія.

Медіатор — це посередник, незалежна, третя особа, що здійснює допомогу сторонам у вирішенні конфлікту в процесі медіації. Медіатор полегшує процес спілкування між сторонами, допомагає глибше зрозуміти їхні позиції та інтереси, шукає ефективні шляхи вирішення проблеми, надаючи можливість сторонам дійти власної згоди. Учаснки мали змогу ознайомитись із програмою тренінгу та основами, що слугуватимуть подальшому розвитку медиативних навичок у студентів.

Учасники мали змогу ознайомитись із програмою тренінгу та основами, що слугуватимуть подальшому розвитку медиативних навичок у студентів і спробувати вирішити конфліктні ситуації за допомогою різних методів та підходів.

mediators-1

mediators-2