Бер
2018

Святковий захід до 130-ї річниці від дня народження видатного вітчизняного педагога Антона Семеновича Макаренка

13 березня на факультеті фізичної культури та спорту заступником декана по роботі зі студентами Адаменко О. О. було організовано святковий захід до 130-ї річниці від дня народження видатного вітчизняного педагога Антона Семеновича Макаренка.

Студенти першого курсу ознайомилися з біографією та літературною спадщиною А. С. Макаренка.

Представник бібліотеки Спіріна Світлана Михайлівна підготувала виставку книг, серед яких і дослідження викладачів нашого університету спадщини видатного педагога.

Перегляд кінофільму «Таємниця родини Макаренко» дав можливість зануритися в епоху коли працював педагог.

На завершальному етапі заходу студенти активно відповідали на питання вікторини.

Makarenko-1

Makarenko-2