Бер

14 березня математики світу відзначають Міжнародний День числа «π»

Чому День числа «π» відзначається сааме цього дня? Це неофіційне свято придумав в 1987 році фізик з Сан-Франциско Ларрі Шоу (Larry Shaw), який виявив, що дата 14 березня, записана в прийнятій у США формі (3/14) – співпадає з першими трьома цифрами числа «π». Окрім того, 14 березня відзначається день народження німецького фізика і творця теорії відносності Альберта Ейнштейна.

За традицією нашого факультету студенти теж відмічають це свято. З нагоди такої події студентами 312 групи та їхнім куратором Дармосюк Валентиною Миколаївною був організований математичний квест.

Переможцями стали:

1 місце – «220 V» (Рябець Яна, Кримська Вікторія, Шалюта Валерій, Таранова Валерія, Толмачов Олександр)

3 місце – «Удальцы» (Вертипорох Ольга, Суботник Олександр, Франчук Олег, Гінжул Ольга)

4 місце – «Апельсинчики» (Мохонько Маріана, Рябенко Юлія, Карпенюк Діана, Велика Тетяна, Алєксєєва Олена)

Всі студенти нагороджені приємними подарунками та гарним настроєм!

number-pi-1

number-pi-2