Бер

Тренінг на тему «Навички ділових комунікацій»

22 березня 2018 року для студентів факультету економіки 419 групи та 119 СК групи спеціальності “Облік і оподаткування” та викладача кафедри Соболевої Ірини Валеріївни був проведений тренінг на тему “Навички ділових комунікацій”.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С

Мета тренінгу – підвищення комунікативної компетентності учасників та розвиток навичок ефективного ділового спілкування для результативної та успішної взаємодії з партнерами за допомогою використання технологій комунікації.

Під час заняття студенти ознайомилися зі складовими та видами ділового спілкування, дізналися, від чого залежить точність передачі та сприйняття інформації, переконливість аргументів.

За допомогою запропонованих вправ навчилися слухати та чути співрозмовника, точно сприймати зміст повідомлення, відрізняти факти від власних інтерпретацій.

Також при виконанні тренінгових вправ учасники отримали інформацію про те, як діяти конструктивно в проблемних ситуаціях, що виникають в діловому спілкуванні.

Заняття було насиченим, емоційним та дуже цікавим. Дякую усім за активну участь!

Training2203-1

Training2203-2