Бер
2018

Пізнавальна година «Протидія експлуатації дитячої праці в Україні» у рамках роботи обласного гендерного центру

21 березня 2018 року у обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова пройшла пізнавальна година «Протидія експлуатації дитячої праці в Україні» у рамках роботи обласного гендерного центру.

На зустрічі були присутні представники департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації, служби у справах дітей, волонтери психологічної служби Миколаївського національного університету ім. В.О Сухомлинського.

Експлуатація дитячої праці сьогодні досить швидко розповсюджується в Україні та несе загрозу для особистості та суспільства загалом.

На пізнавальній годині були розкриті основні причини та наслідки експлуатації дитячої праці. Кожна служба на прикладі своєї роботи показала, як протидіє розповсюдженню даного явища.

hour2103-1

hour2103-2