Бер
2018

STEM-майданчик для учнів Новоодеського району на механіко-математичному факультеті

26 березня 2018 р. команда фестивалю науки «Молодіжна хвиля» організувала і провела STEM-майданчик «Сузір’я корифеїв» для учнів шкіл Нової Одеси, Гур’ївки, Троїцького.

Учасники заходу мандрували по подвійним зіркам, знайомлячись з родзинками цікавої науки. Всі одноголосно віддали перемогу науковим зіркам фізики, астрономії, математики. В номінації «Овація» перемогли учні: Тулуб’єв Дмитро, Даньків Олександр, Левицький Богдан, Мельник Олена.

Молодіжна хвиля готується до наступного STEM-майданчику для учнів Баштанського району.

New-Odessa-1

New-Odessa-2