Бер

Культурологічні аспекти психологічних досліджень

27 і 28 березня 2018 р. викладач кафедри психології Л.А. Опанасенко та студенти-психологи 3 курсу денної форми навчання Д. Джоган, С. Макушева, Н. Полєшко взяли активну участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні», висвітлюючи культурологічні аспекти власних психологічних досліджень.

Конференція проходила на базі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Її головний меседж – «2018 – рік культурної спадщини в Європі» – об’єднав у наукове співтовариство представників різних соціально-культурних практик, які щиро ділилися результатами особистих наукових досліджень, здійснюючи свій внесок у розвиток української науки.

aspects-1