Кві
2018

Фестиваль-конкурс художнього слова «ПОЕТИЧНА ЗІРКА» у рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «МИСТЕЦЬКА ФЕЄРІЯ»

29 березня 2018 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського на базі кафедри музичного мистецтва факультету педагогіки та психології спільно з Департаментом освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації пройшов фестиваль-конкурс художнього слова «Поетична зірка».

Фестиваль-конкурс мав на меті виявлення й підтримку талановитих аматорів Миколаївщини та інших регіонів України.

До складу журі фестивалю ввійшли:

голова журіМарущак Віра Іванівна, українська письменниця, прозаїк, журналіст, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України;

члени журі: Стріхар О. І. – завідувач кафедри музичного мистецтва МНУ імені В. О. Сухомлинського, доктор педагогічних наук, доцент;

Кошовий О. Г. – режисер, сценарист, заступник директора Миколаївського палацу культури «Молодіжний»;

Ярошевська Л. В. – голова оргкомітету конкурсу, доктор філософії в галузі освіти, викладач кафедри музичного мистецтва;

Хайрулліна Ю. О. – заступник декана факультету педагогіки та психології, доктор філософії в галузі гуманітарних наук, доцент;

Аристова Л. С. – автор державних підручників України з музичного мистецтва, доцент кафедри музичного мистецтва, доктор філософії в галузі освіти, доцент;

Бєдакова С. В. – доцент кафедри музичного мистецтва, доктор філософії в галузі мистецтва, доцент.

Конкурс «Поетична зірка» проводився серед дітей, молоді і аматорів України у різних вікових категоріях. Конкурс відкрили власними музичними привітаннями студенти спеціальності «Музичне мистецтво» МНУ імені В. О. Сухомлинського. Чудовий музичний дарунок «Ода Миколаєву» (сл. А.Сурова, муз. О. Сілаєва та М.Рускуліс) подарували Маріанна Рускуліс і Людмила Сурова. Талановиті учасники конкурсу представили віршовані і прозові твори національно-патріотичного спрямування та власну поезію.

Призові місця у різних вікових категоріях здобули:

І місце

Руденко О. (Вознесенська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, керівник Стібіш Н. В. – вчитель початкових класів),

Циганко С. (гурток літературної творчості «Альтанка» Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району, керівник Паламарчук Н. М.), Крижня А. (смт Гарбузинка);

ІІ місце

Ботнар Д. (Вознесенська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, керівник – Руденко С. І.), колектив театру «Світанок» (Миколаївський муніципальний академічний коледж, керівник Домогацька Л. З.),

Федорова О. (викладач театрального відділення ДМШ Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області),

Лахтіонова Д. (клуб «Співзвуччя» творчої молоді Миколаївського коледжу культури і мистецтв, керівник Клочанова Т. В.);

ІІІ місце

Мальцева Є. (Вище професійне училище № 7 м. Миколаєва, керівник гуртка театрального мистецтва Брояк М. І.).

Приз глядацьких симпатій отримала Дичаківська Н. (Будинок культури села Новоолександрівки Баштанського району).

Гран-прі отримав Панченко А. (Миколаївська гімназія № 3, керівник Литовченко О. М – вчитель української мови та літератури).

У рамках фестивалю-конкурсу також проводився науково-методичний семінар «Актуальні проблеми викладання мистецьких дисциплін». Під час семінару Домогацькою Л. З., керівником театру «Світанок» Миколаївського муніципального академічного коледжу, був проведений майстер-клас «Робота над вдосконаленням дикції».

star-1

star-2