Бер
2018

Відкриття Музею бойової слави імені Ю. О. Грицая та урочистості до Дня визволення м. Миколаєва

26 березня відбулось урочисте відкриття Музею бойової слави імені Ю. О. Грицая. Усі присутні згадували Юрія Олександровича, світлу людину, неймовірно віддану все життя своїй справі.  Цього дня рідні, близькі та колеги вшанували його пам*ять, згадуючи енергійність та невтомну працю на педагогічній ниві та його роль у національно-патріотичному вихованні молоді.

Після урочистого відкриття Музею, в актовій залі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся святковий концерт до річниці з Дня Визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників, присвячений пам’яті Грицая Юрія Олександровича.

У концерті лунали пісні й поезія, присвячені цій важливій сторінці нашої історії, демонструвалися документальні фото та відео тих часів.

Gritsay-1

Gritsay-2