Кві

Зустріч з учнівським колективом ЗОШ № 6 м. Миколаєва

Гарною традицією на факультеті дошкільної та початкової освіти стали щорічні заходи для шкільної молоді, які проводяться на базі загальноосвітніх шкіл нашого міста.

Так, 30 березня колектив студентів факультету відвідав ЗОШ № 6 м. Миколаєва.

Для учнів 9 -11-их класів студенти підготували цікаву програму, метою якої було знайомство з Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського та факультетом дошкільної та початкової освіти. Майбутні абітурієнти мали змогу переглянути яскраві номери, познайомитись з пріоритетними напрямами роботи факультету та університету, провідними спеціальностями, науковою діяльністю, незабутнім студентським життям.

Сподіваємося, що такі зустрічі сприятимуть вибору учнівської молоді навчатися саме в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського та на факультеті дошкільної та початкової освіти.

Організаторами заходу виступили викладачі факультету О. В. Дрозд, А. М. Тарасюк та С. О. Тесленко.

school6-1

school6-2