Кві

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти зібрали «МикоКошик»

03 квітня 2018 року в місті Миколаїв відбувся благочинний захід «МикоКошик».

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського завітали до першої в Миколаєві Великодньої Майстерні «МикоКошик».

В рамках цієї акції студенти розписували великодні яйця бойківською технікою, а також, опанували техніку видування яєць. А найголовніше те, що ці писанки пізніше відправлять на схід України, аби привітати воїнів АТО з цим світлим святом.

04 квітня 2018 року студенти разом із викладачами зробили свій «ярмарок доброти», заздалегідь готувалися до цієї акції: варили вареники, випікали солодощі і презентували багато інших страв української кухні. У різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. А найприємніше те, що захід мав доброчинну місію: кожен, хто готував страви на продаж та брав участь у ярмаркуванні, знав, що кошти, зібрані у цей день, принесуть радість тим, хто потребує допомоги.

MykoKoshyk-1

MykoKoshyk-2