Кві

Крок до філологічної освіти

04 квітня 2018 року близько п’ятдесяти учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області взяли участь у проекті „Філологічний старт”, уже традиційно ініційований кафедрою української мови і літератури. Викладачі запропонували оригінальну модель спілкування: сьогодні учень – завтра студент – у майбутньому дипломований філолог. Майбутні абітурієнти змогли наблизитися на крок до навчання в університеті, відчути себе справжніми студентами й дізнатися багато нового про перспективи самореалізації. „Родзинкою” заходу стали інтерактивний тур по університету, студентський дайджест та „кава з ароматом успіху” від випускників спеціальності.

Philological-start-1

Philological-start-2