Кві
2018

Міжнародний тренінг з методики викладання англійської мови «English Language Teacher Training: Practical Strategies»

3 квітня 2018 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського відбувся міжнародний методичний тренінг «English Language Teacher Training: Practical Strategies». Захід проходив за підтримки Державного департаменту США.

Семінари в рамках розширеного тренінгу проводили учасники програми «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіати Державного департаменту США (English Language Fellow Program)» Joey Fordyce (Україна, Одеса), Luis Perea (Україна, Миколаїв), проф. Grace Liu (Молдова), Alison Pickering (Естонія), а також викладачі, магістранти та студенти кафедри англійської мови і літератури факультету іноземної філологі: доцент Т.П.Мироненко, доцент Л.С.Добровольська, викладач Олена Рудичик, магістранти Богдана Казанжи, Анастасія Сухорослова, студентки ІІ курсу Соломія Штих та Каріна Гулямова. Тематика семінарів відрізнялась великою різноманітністю і охоплювала найактуальніші питання методики викладання іноземних мов: Learning Styles in Teaching English; Bloom’s Taxonomy and its Applications in the Classroom; Collaborative Classroom Activities for English Language Teaching: Team Building Skills and Projects Procedures; Creative Thinking; Using Literature Circles to Enhance Group Discussions in the Classroom; Classroom Activities to Increase Oral Fluency; Understanding the New Ways and Requirements for the 21 Century English Teachers; CLIL as a Unique Method of Professional Knowledge Teaching through the Foreign Language; Interdependence and Difference of the Terms “Approach”, “Method”, “Technique” and “Procedure” тощо.

Учасниками тренінгу стали понад 80 викладачів університетів Миколаєва, вчителів міста та області, магістрантів та студентів. Найактивніші з них одержали подарунки – методичну літературу, журнали, роздаткові матеріали.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку всім учасникам за плідну роботу!

Practical-Strategies-1

Practical-Strategies-2