Кві
2018

Лекція «Першочергові дії студентів та співробітників університету в разі загрози виникнення пожежі або терористичних актів»

lecture-2

10 квітня у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулась лекція для студентів та співробітників з теми «Першочергові дії студентів та співробітників університету в разі загрози виникнення пожежі або терористичних актів». Лектором став – викладач навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Миколаївської області Толокно Є. В.

Євген Володимирович нагадав усім слухачам про види надзвичайних ситуацій, особливості евакуації під час пожеж, види вогнегасників та їх використання, правила поведінки у натовпі, а також першочергові дії під час знаходження підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

lecture-1