Бер
2015

Оnline семінар «Twenty first century skills: theoretical concepts at field observation»

23 березня 2015 року на факультеті іноземних мов відбувся online семінар «Twenty first century skills: theoretical concepts at field observation» за підтримки Ізраїльського Культурного Центру при посольстві держави Ізраїль у Миколаївській області.

Доктор Жаклін Хаімова, лектор Відкритого Університету та Академічного педагогічного коледжу Оранім (Ізраїль), презентувала матеріал з актуальних проблем викладання англійської мови в контексті зміненої парадигми навчання, новітніх досліджень у галузі педагогіки та психології.

Магістрів факультету іноземних мов та філологічного факультету цікавили техніки організації роботи у групах на заняттях з англійської мови, інтеграція online технологій у викладання та вивчення іноземної мови.

Формат семінару дозволив учасникам спілкуватися між собою в інтерактивному режимі, ставити запитання, проглядати мультимедійні файли. Такі семінари є провідною ланкою підвищення професійної кваліфікації майбутніх викладачів іноземної мови.

DSCN7188

DSCN7196