Бер
2015

I РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ В УМОВАХ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ»

16 березня 2015 року на факультеті економіки проведено І регіональну науково-практичну конференцію «Облік, аналіз і аудит в умовах регіонального розвитку економіки». Актуальність конференції обумовлено тим, що на сьогодні діяльність вітчизняних підприємств залежить від значної кількості факторів зовнішнього і внутрішнього середовища, які знаходять своє відображення у обліково-аналітичній системи підприємства, що є основою його інформаційного забезпечення.

За підсумками конференції доповідачі нагороджені сертифікатами учасників конференції, грамотами від регіонального представника газети «Все про бухгалтерський облік».

P1050589

P1050632