Бер

«Естафета єдності»

Сьогодні вкрай важливо підтримувати ідею єдності українського народу. Студенти економічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського 21 вересня 2014 року виступили ініціаторами створення «Естафети єдності», яка розпочалася з дружнього візиту до м. Чернівці та м. Рівне. Мета – осмислення студентством національної єдності, формування дружніх, партнерських відносин між університетами, обмін досвідом.

19-20 березня 2015 року студенти продовжили естафету з візитом до
м. Тернопіль. Програма зустрічі включала офіційну частину в режимі круглого столу, ознайомлення з Тернопільським національним економічним університетом, проведення майстер-класів та екскурсію містом.

fDk0iG8A0Hc

hZJgGq4w-Fo