Кві

Профорієнтаційний проект PROF–TEST

Другий рік поспіль кафедра психології та психологічна служба МНУ імені В. О. Сухомлинського долучаються до профорієнтаційного проекту Миколаївського обласного центру зайнятості PROF–TEST, виступаючи майданчиком для практичного ознайомлення старшокласників м. Миколаєва з діяльністю психолога на етапі професійного самовизначення, до початку навчання у виші.

10 квітня 2018 р. було проведено чергову зустріч з учнями 10 класів шкіл-учасників проекту, під час якої викладачем кафедри психології Л. А. Опанасенко та психологом-консультантом Д. С. Гульковою було запропоновано віртуальну подорож основними напрямами діяльності психологічної служби університету, практичне знайомство з одним із популярних та ефективних інструментів роботи сучасного психолога – асоціативними картами, а також спілкування зі студентами-волонтерами.

Майже 2 години спілкування промайнули непомітно, залишаючи за собою незвичний «присмак» цікавості до професійного фаху психолога.

PROF–TEST