Кві

«Миколаївщина козацька»

19 квітня 2018 року студенти Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з викладачем української літератури Оленою Юріївною Дідовик відвідали у Центральній бібліотеці імені М. Л. Кропивницького ХVІ виставку місцевих видавництв «Миколаївська книга».

В рамках виставки о 14.00 відбулася цікава зустріч з авторами книги «Миколаївщина козацька» О. Ковальовою, О. Шарафановим і О. Добровольським. Вони презентували своє науково-популярне видання й розповіли глядачам про населені пункти Миколаївщини, які раніше заселяли козаки. Учасники козацького клубу «Бродекс», які завітали на свято, продемонстрували обладунки та зброю козаків. Все це вкотре нагадало всім присутнім, що ми – нащадки козацького роду!

kozaky1904-1

kozaky1904-2