Кві

Суботник

Час від часу наводити лад в  місті виявляють бажання навчальні заклади, громадські організації, підприємства міста  Миколаєва.

Прибирання – це не лише корисно, а й весело, переконана адміністрація Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Саме тому 21 квітня 2018 року профкомом Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського  було організовано суботник з метою поліпшення санітарного стану та благоустрою м. Миколаєва саме на території «Парку Перемоги». Роботи у парках ніколи не бракує. В заході приймали участь науково-педагогічні працівники та навчально-допоміжний персонал структурних підрозділів університету. Профком університету подбав про інвентар, а єдине, що потрібно від останніх – власні рукавички і, звісно, бадьорий настрій.

Дуже вдячні всім хто не залишився байдужим до цієї події.

Subotnyk-1

Subotnyk-2