Кві
2018

Зустріч викладачів та студентів факультету економіки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з фахівцями Державної податкової інспекції

19 квітня 2018 р. відбулася зустріч викладачів та студентів факультету економіки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з фахівцями Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва: в.о. начальника ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області – Купчишиною Ольгою Анатоліївною та в.о. першого заступника – Сілочі Ларисою Володимирівною.

Метою зустрічі було роз´яснення питань кампанії декларування доходів громадян у 2018 р. та повернення податкового кредиту при оплаті за навчання. Колектив кафедри та студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» висловлюють велику подяку гостям за надану цікаву та корисну інформацію.

declaration1904-1

declaration1904-2