Кві

METHODOLOGICAL WORKSHOP «Different Ways of Presenting Language»

18 квітня 2018 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського за ініціативи викладачів кафедри англійської мови і літератури відбувся методичний семінар “Different Ways of Presenting Language”. Мета семінару – представлення, обговорення та обмін досвідом з питань навчання різних аспектів англійської мови (граматики, лексики тощо). Модератор семінару, кваліфікований викладач англійської мови Грем Джонс (CELTA, DELTA), поділився власним досвідом викладання в різних країнах Європи, методичними прийомами та сучасними методами викладання. В рамках семінару були представленні сучасні комплекти підручників видавництва Dinternal Education для студентів закладів вищої освіти та учнів загальноосвітніх шкіл.

Кафедра англійської мови та літератури висловлює подяку організації “Dinternal Education with their partners Pearson”, модераторам та організаторам семінару Грему Джонсу та Наталі Камбуленко. Сподіваємося на продовження тісної співпраці у майбутньому!

Different-Ways-1

Different-Ways-2