Тра

«STEM – освіта: реалії та перспективи»

26 квітня 2018 р. команда  освітнього проекту «Крок до науки» механіко – математичного факультету  взяла участь в науковому семінарі «STEM – освіта: реалії та перспективи», який проводився в Миколаївському будівельному  коледжі Київського національного університету  будівництва і архітектури за ініціативи Ради молодих вчених Миколаївської області при департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Доцент кафедри фізики і математики Недбаєвська Л. С. та магістр кафедри Баклан Д. А. розкрили мету та роль проекту «Крок до науки» в пошуку, розвитку і підтримці талановитої і обдарованої молоді.

Студент  спеціальності «Фізика»  Дзудзело М. розповів про роботу університетської студії STEM – майданчики, як компоненту  нової української школи згідно концепції розвитку освіти в  Україні.

STEM-1

STEM-2