logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського03
Тра
2018

Міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я»

     За традицією, в останній тиждень квітня на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, вже всьоме, пройшла міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я», присвячена проблемам історії та сучасності єврейського народу.

     Організаторами виступили: Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївське товариство єврейської культури, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія».

     Основною темою цьогорічного заходу стали українсько-єврейські відносини, в історичній ретроспективі та проблеми сьогодення. У конференції взяли участь представники п’ятьох країн світу, серед яких: Канада, Держава Ізраїль, Литва та ін. Відкривали конференцію та привітали учасників:

     Василькова Наталя Іванівна – проректор із науково-педагогічної роботи МНУ імені В.О. Сухомлинського;

     Шитюк Микола Миколайович – директор Навчально-наукового інституту історії, політології та права МНУ імені В. О. Сухомлинського;

     Гольденберг Михайло Давидович – голова ГО «Миколаївська обласна єврейська громада»;

     Каймаразова Лоліта Султан-Мурадівна – голова правління ради національних товариств Миколаївської області;

     Чеботарьов Віктор Олександрович – відділ національностей Миколаївської обласної державної адміністрації;

     Левченко Лариса Леонідівна – директор Державного архіву Миколаївської області).

     Усі заслухані доповіді супроводжувалися жвавими дискусіями. Тематика й рівень розробки проблем впевнено засвідчили, що дослідження з історії єврейського населення України набувають все більшої актуальності та поширення.

     Особливу подяку в організації та проведенні конференції хотілося б висловити: Миколаївському товариству єврейської культури та його голові Рискер Поліні Григорівні, Науковій бібліотеці МНУ імені В. О. Сухомлинського, її директору Мельниковій Наталії Євгеніївні та співробітникам Блєдновій Валентині Прокоповні, Кисиленко Олені Миколаївні за організовану в рамках роботи конференції виставку наукової літератури «Єврейське населення України та світу на сторінках наукових видань» з фондів бібліотеки. Також, хочемо відзначити і подякувати за надзвичайно злагоджену та чітку роботу розпорядників конференції – студентів Навчально-наукового інституту історії, політології та права МНУ імені В. О. Сухомлинського: Чернявській В., Сантар Р., Обримбі Є., Пилипчуку О., Манько Є., Даниловій А., Батрак В., під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Навчально-наукового інституту історії, політології та права Морозан Олени Олександрівни!

conference-april-1

conference-april-2

conference-april-3

conference-april-4

conference-april-5

conference-april-6

conference-april-7

conference-april-8

conference-april-9

conference-april-10

conference-april-11

conference-april-12

conference-april-13

conference-april-14

conference-april-15

conference-april-16

conference-april-17

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: