Тра
2018

Студенти «Сухомлинки» – призери ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У Національному технічному університеті «Харковський політехнічний інститут» з 16 по 20 квітня 2018 року відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

У ній брали участь студенти та викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії механіко-математичного факультету:

ДРУЗЬ Євгеній Іванович, студент групи 382 (науковий керівник – професор БОРИСЕНКО В.Д.) – посів І місце;

Kharkiv-1 Kharkiv-2

РЯБОВА Анжеліка Сергіївна, КОРЧАГІНА Оксана Олександрівна, студентки групи 382 (науковий керівник – професор БОРИСЕНКО В.Д.) – посіли ІІ місце;

Kharkiv-3 Kharkiv-4 Kharkiv-5

МАРТИНЕНКО Владислав СергійовичГИЛКО Микола Володимирович, студенти групи 382 (науковий керівник – професор БОРИСЕНКО В.Д.) – учасники;

Kharkiv-6 Kharkiv-7

СОРОКА Марина СергіївнаМОРОЗОВ Ігор Дмитрович, студенти групи 182 (науковий керівник – доцент КУЗЬМА К.Т.) – учасники.

Kharkiv-8 Kharkiv-9

Крім того, викладачі нашої кафедри – завідувач кафедри УСТЕНКО С.А. та професор БОРИСЕНКО В.Д. – були членами галузевої конкурсної комісії.

Kharkiv-10 Kharkiv-11

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших перемог на науковій ниві!