Кві

Тренінг з використанням техніки «Подорож в піраміду смислів»

19 квітня 2018 року для студентів Гуртожитку №3 відбувся тренінг з використанням техніки «Подорож в піраміду смислів».

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Якщо у вашому житті настав період, коли ви відчуваєте, що «зайшли в глухий кут» і колишні «шаблони» не діють, що прийшов час внутрішньої трансформації в ходы заняття була запропонована техніка «Подорож в піраміду смислів».

Учасники тренінгового заняття зуміли за допомогою цієї трансперсональної подорожі знайти в собі внутрішню відкритість всьому новому, щире бажання змін та готовність прийняти все як належне, як якийсь урок, який обов’язково потрібно вивчити.

Студентам гуртожитку заняття дуже сподобалося. Дане заняття дало можливість переосмислили деякі аспекти життя та діяльності.

training1904-1

training1904-2