Кві
2018

Захід з психологічним аналізом короткометражних анімаційних сюжетів на тему «Я маю право»

23 квітня 2018 року на базі Психологічної служби університету було проведено захід з психологічним аналізом короткометражних анімаційних сюжетів на тему “Я маю право” для студентів 574 групи спеціальності “Політологія” Інституту історії політології та права , 117, 127 та 427 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Мета заходу – це насамперед підвищення рівня правової свідомості та культури молодих громадян, попередження проявів протиправної поведінки в молодіжному середовищі, підвищення рівня поінформованості молодих громадян з питань шлюбно-сімейного законодавства, формування навичок усвідомленого батьківства, попередження соціально негативного явища насильства в сім’ї.

analysis2304-1

analysis2304-2