Тра

Вітаємо переможців факультету іноземної філології!

17 квітня 2018 року у Київському національному лінгвістичному університеті (м. Київ) відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з романо-германських мов та літератур (з методикою їх викладання).

Студенти магістратури кафедри англійської мови та літератури факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського Шептицька Юлія (706а гр.) та Скиба Тетяна (506а гр.) блискуче виступили на всеукраїнському рівні та посіли призові місця:

Шептицька Юлія – ІІ місце, наукова робота з теми: «Лексичні особливості сучасної англійської мови у діалектах Мідленду», науковий керівник: доктор філософії в галузі освіти, доцент Мироненко Т.П.

Скиба Тетяна – ІІІ місце, наукова робота з теми: «Стилістичні засоби створені образом головного героя у романі «Космополіс» Дона Деліло» науковий керівник: доктор філософії в галузі освіти, доцент Мироненко Т.П.

Вітаємо наших молодих науковців та бажаємо нових досягнень та успіхів!

scientific-work-1

scientific-work-2