Тра

Заняття «Формування комунікативних навичок»

2 травня 2018 року для студентів Гуртожитку №2 було проведено заняття «Формування комунікативних навичок».

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Під час комунікативного тренінгу студенти отримали навички, котрі долають бар’єри в спілкуванні. Саме це дозволяє розвинути здатність швидкого налагодження ділових та особистісних відносин із друзями, одногрупниками, з партнерами, колегами, підлеглими.

Завдяки комунікативному тренінгу учасники набули більшого досвіду спілкування з урахуванням ліміту часу.

В ході тренінгу, завдяки практичним вправам сформувалися вміння чути партнера, в тому числі здатність розкриття істинного сенсу сказаного (читати між рядків), негативні риси прибиралися (слова паразити, гіперактивність жестикуляції та інше), і посилювалися позитивні якості комунікативних здібностей.

lesson0205-1

lesson0205-2