Тра
2018

Тренінг «Організація власного простору шляхом формування комунікативних навичок у площині сучасного часу»

3 травня 2018 року для студентів Гуртожитку №3 було проведено тренінг «Організація власного простору шляхом формування комунікативних навичок у площині сучасного часу».

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Метою тренінгу було підвищення компетенцій в спілкуванні і взаємодії з іншими людьми, а також зняття внутрішніх бар’єрів, що заважають ефективній комунікації.

Під час тренінгового заняття учасникам було запропоновано ряд вправ, які були спрямовані на подолання психологічних бар’єрів і підвищення самооцінки, більш глибокого пізнання власного внутрішнього світу, розуміння меж просторових зон людини, а також розвитку вміння слухати і формування навичок швидкого реагування.

training0305-1

training0305-2