Тра

Супервізія для волонтерів Психологічної служби університету

3 травня 2018 року в рамках психологічної служби відбулася супервізія для волонтерів Психологічної служби університету.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Під час супервізії учасники ознайомилися з рядом завдань:

– знаходити варіанти рішень для складних або спірних ситуацій в роботі з клієнтами;

– розбиратися з почуттями, які виникають у психолога в роботі з клієнтами та під час проведення тренінгу;

– своєчасно отримувати підказку, коли психологу пора на особисту терапію.

Під час супервізії учасники в комфортній атмосфері та професійному просторі отримали зворотній зв’язок один від одного, актуалізували ситуації, що виникають в роботі з клієнтом, поділилися своїми почуттями, розширили теоретичні уявлення і намітили шляхи подальшої психологічної роботи з майбутніми клієнтами.

Супервізія пройшла в дискусії «мозкового штурму» учасники групи пропонували свої ідеї та варіанти роботи з даною ситуацією, обговорювалися оптимальні способи вирішення даного запиту.

Supervision0305-1

Supervision0305-2