Тра

Про актуальне професійне майбутнє

10 травня 2018 р. студенти-психологи факультету педагогіки та психології 317 гр. Н. Полєшко та К. Панченко (під керівництвом викладача кафедри психології Л. А. Опанасенко) провели 2 насичені профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками Миколаївської гімназії №4 та Миколаївського економічного ліцею №2.

Проведені заняття були спрямовані на актуалізацію проблеми свідомого вибору професії, обговорення основних психологічних умов правильного вибору професійного шляху, визначення особистих ресурсів та обмежень для побудови ефективної професійної траєкторії, популяризацію професій соціономічного характеру, зокрема професійної діяльності практичного психолога.

Для школярів-учасників ця зустріч стала ще одною сходинкою, що спрямовує їх до свідомого професійного майбутнього, а для студентів-психологів – новим щаблем у розвитку професійних компетенцій у сфері надання профорієнтаційних психологічних послуг.

profession1005-1

profession1005-2