Тра
2018

Оголошення про ІІ тур виборів ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

23 травня 2018 року

з 09.00 до 15.00 у приміщенні навчального корпусу № 1

(блок «Б»)

відбудеться ІІ тур виборів ректора Миколаївського національного

університету

імені В. О. Сухомлинського

Особа, яка має право брати участь у голосуванні, повинна мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України; посвідчення водія; посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон; посвідка на постійне проживання; посвідка на тимчасове проживання; картка мігранта; посвідчення біженця; проїзний документ біженця; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту; проїзний документ особи, якій надано додатковий захист; студентський квиток; залікова книжка студента університету, пенсійне посвідчення та військовий квиток).

Організаційний комітет

Ballot box with national flag on background - Ukraine