Тра

Літературний вечір німецької поезії «Родина души у всех одна»

05 травня 2018 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся літературний вечір німецької поезії «Родина души у всех одна».

Запрошені з насолодою слухали українською шедеври класиків німецької літератури – Ф. Шіллера, Й.В. Гете, Г. Гейне. Також усі присутні вперше почули твори сучасних поетес – етнічних німкень України: Наталі Рибар та Олени Івановської. Власні переклади всіх цих творів здійснили студенти та викладачі кафедри німецької мови і літератури факультету іноземної філології МНУ імені В.О. Сухомлинського, зокрема кандидат філологічних наук, професор П.І. Осипов. Читання поетичних творів супроводжувало мелодійне звучання бандури у виконанні студента 336 групи Дяченка Олександра.

Окрасою вечора стала фотовиставка «Один день із життя німецької колонії Катериненталь».

Організаторами зустрічі були О.В. Коваленко, викладач кафедри німецької мови і літератури та Миколаївський обласний центр німецької культури. Душевна радість від занурення в музику поетичного слова згуртувала учасників заходу і дозволила створити теплу камерну атмосферу літературного свята.

poesy0505-1

poesy0505-2